Huomenna Klo 18-22

Huomenna siis nostamme rahamme tililta ja alamme lomailemaan!
Hyvaa lomaa kaikille! Ja huomenna on siis se odotettu paiva vihdoinkin.
41000
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuka tahansa voi koska tahansa nostaa omia rahojaan, omilta tileiltään.
Mikä olikaan siis tämän ketjun avaajan pointti?
Pyramidikusetuksistahan ei kai ole kyse, eihän?
Niitä on maailma täynnä, mutta eiväthän ne vastaa
mitenkään omien rahojen vapaata käyttöä, VAI?

Äänestä

Mahtavaa! Ei voi muuta sanoa kuin... Ss....sss..s
..s
....sssssssss.ssss,ssss!!!! Ssssss......
ssssssssssss.
S.....ssssss, sss, ssss, sssss!!!!

SSSSSSS!

Olen gärmes, mä rahoja nostan. Huomenna ze bäivä on...

W C

Äänestä

Hannnuu, tuu ikkunaan, täällä huutaa Capitaano...!!!

Äänestä

Tästä on ollut ylälinjan kanssa puhetta jo aikaisin keväällä. Kaikki asianosaiset tietävät, että huomenna se tulee varmasti tapahtumaan. Tästä ei ole epäilystäkään.

Niin ja capitaan olen sijoittanut vain parit paskaiset naurut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Capitaano kirjoitti:

Huomenna siis nostamme rahamme tililta ja alamme lomailemaan!
Hyvaa lomaa kaikille! Ja huomenna on siis se odotettu paiva vihdoinkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu