Keskustan akat laiskoja.

Mitä he tekevät eduskunnassa?


Yhtään kysymystä eivät ole tehneet mm. keskustalaiset Susanna Haapoja Kauhavalta ja Paula Sihto Ilmajoelta.
3135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haapoja on tyytyväinen, kun tukiaiset tulee tilille.

Äänestä

Ei aloitteilla tehdä mitään. Sihto on kova Akka pani Tehyn asiat kuntoon ja tiet hoidetaan kuntoon ilman aloitteita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nukkukaa vaan kirjoitti:

Mitä he tekevät eduskunnassa?


Yhtään kysymystä eivät ole tehneet mm. keskustalaiset Susanna Haapoja Kauhavalta ja Paula Sihto Ilmajoelta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu