PALJON HUONOA OHJELMAA!

kyl tv:stä tulee niin paljon sontaa ja turhanpäiväistä lässyn lässyn-viihdettä että oksettaa oikein! haluaisin katsoa tv:stä jotain järkevää ja hauskaakin, dokumenttejä, opetusta. en mautonta paskaa.
1175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ihmiset näilläkin sivuilla kyselevät, moskaa tulee toiset vain ovat kiinnostuneita siitä, heitä tv kuutamolle, niin on jo jokunen muukin tehnyt, ei sieltä kuitenkaan ala enään tulemaan mitään hyvää katsottavaa, taso vai putoaa entisestään, jos se on yleensä mahdollista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei hyvä!!! kirjoitti:

kyl tv:stä tulee niin paljon sontaa ja turhanpäiväistä lässyn lässyn-viihdettä että oksettaa oikein! haluaisin katsoa tv:stä jotain järkevää ja hauskaakin, dokumenttejä, opetusta. en mautonta paskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu