Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hyvinkää-Joma

tulee huikea,noita kun osaisi vetää ei olisi rahahuolia.
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miten hyvinkää on pelannut ensimmäisen jakson nimittäin 6 juoksua heti ensimmäisessä vuoroparissa
joensuu on tehnyt ja koko jaksolla 10 niin on siellä jostain syystä kenttä rullannut kivasti

Äänestä
  • No kyllä tuo yllätti monet, mutt katsoitteko mitä Johhtaja1 vihjas kotisivullaan tuosta matsista ja juoksujakautumasta. Ettei vaan menis oikein, you know? Ja Sotkamon nihkeät lukemat myös menossa.

    Äänestä

  • Johtajatar kirjoitti:

    No kyllä tuo yllätti monet, mutt katsoitteko mitä Johhtaja1 vihjas kotisivullaan tuosta matsista ja juoksujakautumasta. Ettei vaan menis oikein, you know? Ja Sotkamon nihkeät lukemat myös menossa.

    No kyllä se tiietään ilman paska-johtajaakin että Tahko tekee paljon juoksua avaralla kentällä mut miks Joensuukin mätti eka jaksolla, häh???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulosveto kertoimesta kirjoitti:

tulee huikea,noita kun osaisi vetää ei olisi rahahuolia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu