kiitos

Siitä että olen saanut niin paljon apua ylhäältä, viimeaikoina.
1147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kävin sattumoisin täällä ja tekstisi osui silmiini. Tätä minä etsin juuri tälle yölle ja sinä olit siinä. Itse olen apua joutunut pyytämään monet vuodet ja aina on jotenkin autettu ylhäältä. Ei ole saanut aina sitä mitä pyytänyt, mutta tapahtunut aivan yllättäviä asioita, mitä en edes odottanut. En kuulu mihinkään lahkoon, enkä käy kirkossa, mutta minulla on se lapsen usko, rukoilen paljon ja se pitää minut elossa. On turvallinen olo, kun tiedän, että joku minusta huolen pitää, vaikka maailma tuntuisi kaatuvan päälle. Olit minun enkelini tälle yölle, kiitos siitä. Hassu juttu, en pysty kertomaan enempää, kun alkaa itkettää ihan vaan onnesta.. sinulle kaikkea hyvää..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8394870 kirjoitti:

Siitä että olen saanut niin paljon apua ylhäältä, viimeaikoina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu