Vaaralliset naiset rikkovat avioliitot ja vievät miesten rikkaudet ja viskaavat miehet telottuna ojaan. Niillä on rikkaiden miesten luettelot, joista valitsevat uhrit! Yksi kuuuluisa kilpa-autoilijakin lie sellaisen vallassa.
Ne osaavat tripata yökerhoissa ja kaikenlaiset viettelytemput osaavat tehdä. Varokaa sellaisia!
Ne osaavat tripata yökerhoissa ja kaikenlaiset viettelytemput osaavat tehdä. Varokaa sellaisia!
Vastaukset 4
Vanhimmat
harvinaisen tyhmiä miehiä kun menevät niin helppoon. Mutta niinhän se tuntuu olevan että miehillä ei ole muuta mielessä kuin seksi. Pitää lähteä hakemaan muualta kun kotona on väsynyt vaimo.
ei ole muuta mielessä kuin raha, valta ja kuuluisuus, ja näitä he miehissä katsovat. Miehet taas diggaavat naisia ja minkä he sille mahtavat, että upeat yksilöt saavat jopon keulimaan, koska sehän on luonnollinen ja tahaton reaktio. Ja kun jöllii, niin silloin tekee mieli.
Naisilla taas tekee mieli vain silloin, kun he näkevät miehen, millaisen tahansa, joka omaa noita edellämainittuja asioita. Mutta kun sellaisia ei tule joka päivä vastaan niin ei kai sitä tee mieli ihan samalla tavalla kuin miehillä, joille kelpaa naiskauneus ja jolle he altistuvat päivittäin.
ylpeys käy lankeemuksen edellä...
että tällaisia näinkin käsittämättömän typeriä ja idioottimaisia kirjoituksia tulee tänne. Näitä voi hyvin käyttää varoittavina esimerkkeinä uskontojen päätä sekoittavasta vaikutuksesta.