Aviokäskyn rikkojat

Vaaralliset naiset rikkovat avioliitot ja vievät miesten rikkaudet ja viskaavat miehet telottuna ojaan. Niillä on rikkaiden miesten luettelot, joista valitsevat uhrit! Yksi kuuuluisa kilpa-autoilijakin lie sellaisen vallassa.
Ne osaavat tripata yökerhoissa ja kaikenlaiset viettelytemput osaavat tehdä. Varokaa sellaisia!
4463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

harvinaisen tyhmiä miehiä kun menevät niin helppoon. Mutta niinhän se tuntuu olevan että miehillä ei ole muuta mielessä kuin seksi. Pitää lähteä hakemaan muualta kun kotona on väsynyt vaimo.

Äänestä
  • ei ole muuta mielessä kuin raha, valta ja kuuluisuus, ja näitä he miehissä katsovat. Miehet taas diggaavat naisia ja minkä he sille mahtavat, että upeat yksilöt saavat jopon keulimaan, koska sehän on luonnollinen ja tahaton reaktio. Ja kun jöllii, niin silloin tekee mieli.

    Naisilla taas tekee mieli vain silloin, kun he näkevät miehen, millaisen tahansa, joka omaa noita edellämainittuja asioita. Mutta kun sellaisia ei tule joka päivä vastaan niin ei kai sitä tee mieli ihan samalla tavalla kuin miehillä, joille kelpaa naiskauneus ja jolle he altistuvat päivittäin.

    Äänestä

ylpeys käy lankeemuksen edellä...

Äänestä

että tällaisia näinkin käsittämättömän typeriä ja idioottimaisia kirjoituksia tulee tänne. Näitä voi hyvin käyttää varoittavina esimerkkeinä uskontojen päätä sekoittavasta vaikutuksesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kristitty t kirjoitti:

Vaaralliset naiset rikkovat avioliitot ja vievät miesten rikkaudet ja viskaavat miehet telottuna ojaan. Niillä on rikkaiden miesten luettelot, joista valitsevat uhrit! Yksi kuuuluisa kilpa-autoilijakin lie sellaisen vallassa.
Ne osaavat tripata yökerhoissa ja kaikenlaiset viettelytemput osaavat tehdä. Varokaa sellaisia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu