Se on kuulemma ihan peestä, pitääkö paikkansa? Kavereiden kokemusten myötä puhun. Soittivat lähenkö niile töihin, mutta en tiedä vielä.. Jos palkat maksetaan kuin pitääkin, ni mikäpäs siinä..
Tiedättekö sellasesta firmasta kun
Stella Group..
81273
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kaverini on siellä duunissa, ja ei ole koskaan moittinut firman toimintaa, ilmeisesti palkatkin maksetaan sopimuksen mukaisesti.
Jep. Monia kavereita mullakin siel töissä.. Ei mitään moittimista ole kuulunut.
käy kokeilemassa. voihan sieltä lähtä pois pian jos ei hyvä..tai jos suunnitelmat muuttuu..
peestä, palkat tulee just niinku muuallakii eipä oo tarvinnu ootella!!!!!!! vakituinen
..niin ja jos näin olisi että palkat ei tulis ajallaan niin palautetta tulis aika nopeasti ainakin minulta!
peestä se firma! Palkat tulee ajallaan mutta lisät maksettu miten sattuu, taukoja ei mielellään pidetä ollenkaan ja jos pidetään niin pitää valita käykö vessassa vai syökö, taukotupaan ei mahdu kuin muutama ihminen ja joskus sinne tunkeutuu melkein 100 samaan aikaan...sosiaalitilat ovat siis ihan mitättömät työmaakopit...ajajina on pikkutyttöjä jotka marisee joka asiasta, ei jaksa kuunnella...tervetuloa vaan!! toinen vakkari
eivät maksa rahana
Haha, ku repesin :D Mut joo jollai tapaa kyllä totta...