Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ostetaanko alushousuja enää?

Rahapula. Ostaako kukaan enää naisten alushousuja? Kaikkea jo mietin, tämä idea ollut mielessä usein.
21033
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nykyinen vaihtotase yksistä pikkuhousuista on kaksi oravannahkaa ja ilmapallo - punainen.

Äänestä

Olen jo pitkään myynyt naisystäväni käyttämiä pikkuhousuja, ja nyt olen aikeissa laajentaa toimintaa. Olen laittanut työpaikalleni korin johon työpaikan naiset saavat tiputtaa pikkuhousunsa. Itsepalveluperiaatteella he saavat ottaa kolikkolaatikosta 6€ korvauksen hyvinsotkituista ja 4€ korvauksen vähemmän sotkituista pikkuhousuista. Seuraava tavoite on levittää muillekin työpaikoille vastaavia palvelupisteitä. Kun hankinta on taattu alan kokopäivätoimisesti välittämään pikkuhousuja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalsarit kiertoon kirjoitti:

Rahapula. Ostaako kukaan enää naisten alushousuja? Kaikkea jo mietin, tämä idea ollut mielessä usein.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu