Saw elokuvat

Mielestäni nää on liian yliarvostettuja.



Mitä mieltä muut ?
5504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tulee liikka romantiikkaa. No ihan hyviähän nuo on, mutta on paljon muitakin saman tasosia.

Äänestä

Fanitan näitä kovasti... :)

Äänestä

Ite olin epäluulonen katottuani Saw 1:sen lähinne sen väkivallan vuoksi, mutta katsottuani 2 ja 3:sen jäin koukkuun. Innolla taas odottaa Halloweeniä, että Saw 5 pläjähtää teattereihin.

Äänestä

Ihan hyviä ja viihdyttäviä, kun ottaa huomioon nykyajan kauhuelokuvatarjonnan. Ja onhan Sawit myös aika mukaansatempaavia.

Tosin 10 vuoden sisällä Saw-sarja on pilattu liian monilla jatko-osilla. Kunhan vaan tekijätiimi tajuaisi lopettaa ajoissa jatko-osien tekemisen. Koska ennemmin tai myöhemmin tämäkin muuttuu vain vanhan toistamiseksi ja jatko-osia tehdään vaan siksi, että saataisiin ihmisiltä rahat pois.

Mutta tosiaan, olen pitänyt tähän mennessä ilmestyinestä Saw-elokuvista aika paljonkin.

Äänestä

ei ole yliarvostettu verrattuna jatko-osiin
suosittelen silti katsomaan. mutta itse en pystynyt 4.osaa katsomaan kokonaan koska ansat olivat todella karmivia ja pelkoa herättäviä =S

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lhjg kirjoitti:

Mielestäni nää on liian yliarvostettuja.



Mitä mieltä muut ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu