jumalan olemassaololle:
http://www.youtube.com/watch?v=_pTeyviG594
Toi on kuin keskustelis tän palstan uskiksien kanssa!
Uskiksen perustelut
6
251
Vastaukset 6
- (^_^)
keiky3 kirjoitti:
tuota mieltä hän oli teidän jumalasta!
>>tuota mieltä hän oli teidän jumalasta!
- Kössönöm
Ihmettelin sitä kuvaajan (isä?) naurua taustalla. Lapsella oli aivan selvästi hirveän paha olla, mutta vanhempi vaan nauraa ja kuvaa.
tarkoituskaan olla hauska. Idea oli se, että tämän palstan uskikset ovat kuin pieniä lapsia perusteluineen...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo2032157Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1591439Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset2271071- 71927
- 58908
- 47833
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus72831- 93787
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200697Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!
Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta110697