Ärsyttävää

komee naiset aina kuolaa perään.
10299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

näin on... ja miehillä on vielä sekin pahapuoli et ne tapaa vanhetessaan vaan komistua... eli aikakaan ei suo helpoitusta onkelmaan.

Äänestä
  • sexyt huulet

    Äänestä

  • tosi... kirjoitti:

    sexyt huulet

    Näkisitpä ne luonnossa;)

    Äänestä

  • a-v kirjoitti:

    Näkisitpä ne luonnossa;)

    pitäisi nähdä luonnossa?

    Äänestä

ne syle?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


olla näin kirjoitti:

komee naiset aina kuolaa perään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu