Tiukka vihje....

Asianosaisille. Agel, Aspiritus ja KULTA-HANNU yhdistävät voimansa. Capitaa johtaa Hande, Agelia Rosvo-Risto ja Aspiritusta Pedo-maisteri!!!!!!!!!!

Loistavia uutisia siis kaikille PÖLLÖILLE!
3894
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lähenpä pankkia kohti ja otan parikytä tonttua sijotus rahaa ja ja TULEN RIKKAAKSI. jee

Äänestä
  • nyt myyn koko omaisuuteni ja laitan joka puljuun 1/3 osan saamistani rahoista. Ja auta armias että muutaman vuoden päästä kylven rahassa ja siemailen rommia huvijahdillani Floridassa. (Pattaya on köyhille)!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikille...... kirjoitti:

Asianosaisille. Agel, Aspiritus ja KULTA-HANNU yhdistävät voimansa. Capitaa johtaa Hande, Agelia Rosvo-Risto ja Aspiritusta Pedo-maisteri!!!!!!!!!!

Loistavia uutisia siis kaikille PÖLLÖILLE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu