Antti Lahdessa

Upeassa, massiivisessa ja mahtavassa Farmari-tapahtumassa, mustat farmarit jalassaan! Antti Pesonen oli kuin kivipaasi. Niin on itsenäisyyspuolue vakaalla pohjalla ja lujalla perustalla. Ei todellakaan ole vähäisintäkään väsymystä eikä epäuskoa: ei ainakaan Antilla, se muistettakoon.
186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pietu on tunkenut myös itsensä Lahteen.
Nyt riittää sonninäyttelyssä käteltävää.

Viime kesänä pietu oli Perussuomalaisten puoluekokouksessa pyrkimässä puoluesihteeriksi.

Paikalla ei ollut kuin 200-300 ihmistä niin pietu joutui kahteen kolmeen kertaan kättelemään samat ihmiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mustat Farmarit kirjoitti:

Upeassa, massiivisessa ja mahtavassa Farmari-tapahtumassa, mustat farmarit jalassaan! Antti Pesonen oli kuin kivipaasi. Niin on itsenäisyyspuolue vakaalla pohjalla ja lujalla perustalla. Ei todellakaan ole vähäisintäkään väsymystä eikä epäuskoa: ei ainakaan Antilla, se muistettakoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu