Ei ole mahdollista!

Kaverin serkun muijan siskon broidi sano että wincapita ei enää aukee.
M-m-m-m-mitä vittuuu!!!
Ei oo todellista !!! 5-sarjan bemarit pitää myydä rintajuopolle pilkkahintaan!!
Wittu olin laittanu bemarien kylkii "WinCapita" tarrat ja capita makso aika hyvi bonusta kotiutusten päälle. Tuolta noin: http://www.tienaaautollasi.fi/
1723
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Järjellä ajatellen luulisi, että nuo kaiffarit maksavat minulle sen 40 mk rekisteröitymismaksua, jotta saavat liimailla tarrojaan autooni. Ihme, että edes esittävät että minun pitää maksaa jostakin rekisteröitymisestä. Peruskuviohan pitäisi olla, että minä se teen heille autollani töitä. Ei tavallisesti kyllä joudu maksamaan siitä, että saa olla töissä. Päinvastoinhan homma yleensä toimii...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jari Kainulainen kirjoitti:

Kaverin serkun muijan siskon broidi sano että wincapita ei enää aukee.
M-m-m-m-mitä vittuuu!!!
Ei oo todellista !!! 5-sarjan bemarit pitää myydä rintajuopolle pilkkahintaan!!
Wittu olin laittanu bemarien kylkii "WinCapita" tarrat ja capita makso aika hyvi bonusta kotiutusten päälle. Tuolta noin: http://www.tienaaautollasi.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu