Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kipunat sinkoilee

Mun mielestä paras on ku mies ja nainen on molemmat niinku väärinpäin. Siis niinku selät vastakkain höylätään.

Mitä ootte mieltä, tuntuu pirun hyvältä...?
35065
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Mun mielestä paras on ku mies ja nainen on molemmat niinku väärinpäin. Siis niinku selät vastakkain höylätään."

Siis niinku istutaan vaikka saunassa ja miehellä on "pussit olalla".

Äänestä

Se on parasta tehä silleen että
ollaan makuulla ja miehen alapää on
naisen pään puolella ja toistte päin
ja sit ihanasti nuollaa alpäitä.

Äänestä
  • Menkäähän kakarat leikkimään leekoilla. Jos ei tiedä mistä puhuu, niin kannattaa odottaa vielä ehkä ainakin viisi vuotta. Kyllä te vielä ehditte harrastamaan seksiä ihan tarpeeksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Höylä-Mies kirjoitti:

Mun mielestä paras on ku mies ja nainen on molemmat niinku väärinpäin. Siis niinku selät vastakkain höylätään.

Mitä ootte mieltä, tuntuu pirun hyvältä...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu