poistakaa jo se h.....n Kyllönen sieltä formuloista! mies on kyllä intoa täynnä oleva HÖRHÖ,mutta ammattitaidosta ei tietoakaan! jos siellä on kaksi samanlaista autoa,ei kyllönen tiedä kumpi kuski kyseessä vaikka kuskeilla erilaiset kypärät! vertaa Antero Marterantaan,joka AINA tietää kellä kiekko on vaikka siellä tapahtumarikkaalla pikkukentällä on parikymmentä pelaaja vuorollaan samanlaisissa pelipuvuissa! ÄRSYTTÄÄ KOKO S;;;;;;;;;;N UKKO!!!
poistakaa Kyllönen!
madx
6305
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kun sitä rrrräikkösen ajoo ei viitti kattoo, nii voi sentään Kyllösen sepostus kuunnella. Tosin, en oo viittiny ostaa sitä maksukanava korttia turhan takii.
Alkanut kyllä Kyllönen ärsyttää viimeisen päälle.
Sen huutoa "HEIKKI....HEIKKI....HEIKKI tulee, HEIKKI menee.....HYVÄ HEIKKIIIIIIII.
Mustakari myös vaihtoon, sen sössötystä nyt ei kuuntele ketään.....vanhinko ettei ole varaa maksukanavaan.
Ehkä siks ne pistää noi vanhat kuluneet huuhkajat meille.
Ja kun oikein päästään juoneen tässä niin sekin ottaa pattiin kun puhuu päällekkäin.
niin,mtv3:n maksullisia en ostas mistään hinnasta,niin vannoutunut f1 fani en ole,ja muu soopa mitä kolmosen maksullisilta kanavilta tulee on sitä samaa täyttä p....a mitä tulee 3n kanavalta muutenkin,näillä kanavilla voin uusintana!
Niin kyllähän se Kyllönen välillä hieman ärsyttävä on, mutta löytyy meiltä huonompiakin. Urheilukanavalle selostaa joku tyyppi aina kaikki autokilpailut, enkä ole koskaan tylsempää selostajaa kuullut. Aina ihan pihalla, mutta ero kyllöseen on se, että kyllönen hehkuttaa ja nostaa tunnelmaa niinkuin selostajan pitääkin. Ja tuleehan kyllöseltä niitä mainioita lausahduksia!
Mutta vaikka tylsältä kuulostaakin, kyseessä ei tällä kertaa ole Matti vaan Erkki Vanhanen.
Ottamatta kantaa Kyllöseen muuten suuntaan tai toiseen niin Kyllösen poistaminen Maikkarin formulaselostuksista on 100% mahdoton tehtävä. Se on sama kuin siirtäisi Matin ja Tepon pois Turusta Suomen puolelle. Nimittäin yhtä vähän kuin kukaan haluaa Matin ja Tepon muuttavan Turusta Suomeen, niin myös yhtä vähän ne Maikkarilla päästävät Kyllöstä pois.
Niin ja Turku ei ole osa Suomea, vaikka onkin samalla mantereella. Turku on joku ihan oma maansa Suomen maaperällä. Vai kehtaako joku muka tulla sanomaan että on suomalainen ja asuu Turussa?