Kuulutti mm. Mamban konsertin tänä iltana sekä Kunnian hinnan. Keltainen paita oli päällä.
Kuka tuo todella söpö kuuluttajanainen on? Hänellä on niin kaunis hymykin.
Kuka tuo todella söpö kuuluttajanainen on? Hänellä on niin kaunis hymykin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
joku tavallisen toopen näköinen on ilmestynyt kesälläruutuun, voi surku,
pakko Jungerin kai palkata sellaisia, ettei vaimo tunne tulevansa uhatuksi uusien myötä
Jungerin setä istuu konttorissa ja laittaa nimiä paperiin. Henkilistä henkilöt palkkaa niitä ihmisiä ruutuun ja kameran taakke. Eikä tuossa neidossa ole mitään vikaa, ihan pirteän oloinen mukavalla äänelläkin varustettu. Ne vanhat klassikko tytöt on pois ja niiden tilalla on uusia kasvoja.
Jungeria ei muutenkaan pitäs syytellä YLEn puuhista, kun siinä firmassa päätökset tekee johtokunta, jossa on pätemättömiä ihmisiä, kuten ne poliitikot, jotka ei todellakaan tidä mitään yritysten johtamisesta. Jungerin setä saa monoo, jos ei tottele niitä johtokunnan pellejä.
eihän sille mitään voi, jos klassikkoja ei ole tarjolla, pääasia ettei lisää puhevikoja, kuten Jungerin vaimolla
ihan väärään paikkaan on päätynyt
kateellisia, siis sinä ja tuo toinen joka haukkui kun itse ette ole edes minkään näköisiä vaan enemmän muistutatte tampaxin narua verrattuna siihen kuuluttajasöpöliiniin.
Minusta se kuuluttajanainen on nätti.
tavanomainen yritys vesittää henkilökohtainen mielipide vetoamalla kateuteen, mustasukkaisuuteen tms.
mitähän sanoisivat plastiikkakirurgit
eikö pitäisi sentään miellyttää suurinta osaa katsojia, tuollainen ihan vauvan näköinen ei vakuutam kanava vaihtuu heti, kun astuu ruutuun, ei voi mitään
varmaan ihan vaan ihan oma ongelma, kun kaipaisi todella kauniita kasvoja
mihin noita kuuluttajia tarvitaan?
siis ottamatta kantaa kenenkään silmälaseihin/vaatteisiin/puhetyyliin jne.jne.
siis eikö ihmiset muka osaa katsoa lehdestä/tekstitv:stä/digiboxin ohjelmatiedoista mitä milläkin kanavalla on menossa ja tulossa.
aivan käsittämätöntä rahojen haaskausta,maksajana luvan maksajat.