Kuka tietää

Mikä kauneushoitola on Hyvinkäällä hyvä hinta/laatusuhteeltaan? Kun on muualta muuttanut niin ei osaa valita pelkästään keltaisten sivujen perusteella..Lähinnä kyseessä ihonpuhdistuksesta muutaman kerran vuodessa.
3708
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Myllyviita Jussintorilla on hyvä. Sadan euron lahjakortilla sain kunnon setin. Johon kuului muistaakseni joku ultraääni juttu ja kulmien värjäys etc. En kyllä tosin tiedä onko se (100 siis) paljon vai vähän, kun käyn niin harvoin. Muistaakseni ystävä on käynyt Tainiolla Hämeeenkadulla useamman kerran. Ehkä kannattaa soittaa pariin paikkaan ja kysyä hintaa.

Äänestä

nyrkkikylvyn naamaan ei näy näpyllät sen jälkeen vähäänaikaan.

Äänestä

osta klerasilia ja työnnä naamas ämpäriin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Mikä kauneushoitola on Hyvinkäällä hyvä hinta/laatusuhteeltaan? Kun on muualta muuttanut niin ei osaa valita pelkästään keltaisten sivujen perusteella..Lähinnä kyseessä ihonpuhdistuksesta muutaman kerran vuodessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu