PISTE

Eiköhän nyt jo saisi SAMBAT riittä ,niin ikimuistoiset kuin paskatkin.Palataan asiaan vuoden kuluttua.HYVÄÄ JOULUA KAIKILLE!
2538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mis on mun fillari ei kukaa ooo nähny
voi wittu kun ooon jurrissa.

Äänestä
  • Kuinkas se meni oliko että rypsikukkii ja siitä munkkirasvaa ja
    vehnästä mallasta ja kun se vitun fillarikin vielä löytyisi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


I:nPÄÄLLE kirjoitti:

Eiköhän nyt jo saisi SAMBAT riittä ,niin ikimuistoiset kuin paskatkin.Palataan asiaan vuoden kuluttua.HYVÄÄ JOULUA KAIKILLE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu