Ei kaihia kaikilla

Kyllä perussuomalaisuuteen kuuluu myös Soinin arvostelu tarpeen tullen, ei siinä arastella.
Yksi heikkous Soinilla ainakin on, huono fyysinen kunto.
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Silloin heidät on puolisokeina helppo taluttaa vaikka rotkonpartaalle ilman pienintäkään vastarintaa. Siitä sitten vain pieni tuuppaus, kunhan ensin on kaikki rahat putsattu ja hyöty kupattu irti. Häikäilemättömyydestä tai omantunnontuskista se ei ainakaan jää Johtajalla kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,,0,, kirjoitti:

Kyllä perussuomalaisuuteen kuuluu myös Soinin arvostelu tarpeen tullen, ei siinä arastella.
Yksi heikkous Soinilla ainakin on, huono fyysinen kunto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu