Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naista tai pariskuntaa pirkanmaa satakunta

moi olen 47v mies etsin naisen tai pariskunnan salaista seuraa pirkanmaa satakunta matka ei este soitelkaa 044 9496972
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

miten kukaan voisi uskoa, että joku antaa täällä oman puhelinnumeronsa?!

onkohan joku naapuri taas ollut asialla?
kuinka paljon ihmiset saa pilasoittoja, kun joku muu on antanut numeron?

Äänestä
  • Kyl toi on numero. Mut se ei tiedä ikäänsä. Ikä vaihdellu usein. Jopa 5 vuden haitarilla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


soitelkaa kirjoitti:

moi olen 47v mies etsin naisen tai pariskunnan salaista seuraa pirkanmaa satakunta matka ei este soitelkaa 044 9496972

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu