Tapahtumia 19.9.

Moi!
Kertokaa jotain musiikkiin liittyviä tapahtumia Tampereella 19.9. Tänks!
1121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tosiaan, voiko AL:n ja treen tapahtumakalenterista hakea päivämäärällä sekä ruksia eri kategorioita, joita haluaa hakea, kuten täsä tapauksessa Klubit ja keikat sekä konsertit.

Ei taida toimia ihan käyttäjäystävällisesti!

Ei näyttäisi sitten tapahtuvan yhtikäs mitään.
Ellei tapahtumien järjestäjät ole vielä unohtaneet ilmoittaa.

http://213.214.145.189/cs/Satellite?c=Page&childpagename=KAL_newssite/AMLayout&cid=1194596110167&pagename=KALWrapper

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvä Ipa... kirjoitti:

Moi!
Kertokaa jotain musiikkiin liittyviä tapahtumia Tampereella 19.9. Tänks!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu