Tälläsii ne kusipää suomalaiset on.
http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/99629.shtml
SUOMI-ILMIÖ (ei riitä)
5
2752
Vastaukset
- Kesä-Esanssi
Taisi se kestää enemmän kuin kymmenen minuuttia, ainakin kentällä jossa oli pitkän tovin teltasta
alkoholijuoma loppu. Muutenkin tuon juomatarjoilun olisi voinut hoitaa ehkä hieman paremmin, esim. oluttelttojen sijoittelulla jotta juomatarjoilu olisi ollut nopeampaa. Joo, mutta artistit olivat sitten todella liekeissä, varsinkin Popeda. Ens kerralla omat juomat mukaan ;)- ei riitä!!!!!!!!!
Siis ymmärsitkö oikein vai onko viina tehnyt tehtävänsä? Kusipäitä on ihmiset joille viina ei ikinä riitä. Ampua pitäisi kaikki.
- Kesä-Esanssi
ei riitä!!!!!!!!! kirjoitti:
Siis ymmärsitkö oikein vai onko viina tehnyt tehtävänsä? Kusipäitä on ihmiset joille viina ei ikinä riitä. Ampua pitäisi kaikki.
Niin jos haluat nimetä kaikki suomalaiset k-päiksi, niin siitä vaan. Ja jos haluat purkaa lisää tuskaasi niin tee se jatkossakin täällä keskustelupalstalla ettei meidän suomalaisten tarvitse kärsiä sun tuskastasi.
- raitis0
Kesä-Esanssi kirjoitti:
Niin jos haluat nimetä kaikki suomalaiset k-päiksi, niin siitä vaan. Ja jos haluat purkaa lisää tuskaasi niin tee se jatkossakin täällä keskustelupalstalla ettei meidän suomalaisten tarvitse kärsiä sun tuskastasi.
kusipäiksi. Lakatkaa valittamasta, että kaikki on kallista kun samalla juotte kaiken kurkusta alas.
Hoitakaa lapsenne paremmin ettei teidän viinatouhujenne takia jatkuvasti lisäänny huostaanotot ja tukiperhetarve. Koettakaa jo tajuta, että te olette ne kakarat siittäneet himoissanne ja ne pitää elättääkin. Miksi aina haudan partaalla vasta kadutte? - visa-electron from hell
raitis0 kirjoitti:
kusipäiksi. Lakatkaa valittamasta, että kaikki on kallista kun samalla juotte kaiken kurkusta alas.
Hoitakaa lapsenne paremmin ettei teidän viinatouhujenne takia jatkuvasti lisäänny huostaanotot ja tukiperhetarve. Koettakaa jo tajuta, että te olette ne kakarat siittäneet himoissanne ja ne pitää elättääkin. Miksi aina haudan partaalla vasta kadutte?Ainakin Iron Maidenin keikalla Ratinassa suurin syy hitauteen oli ne ihmiset jotka eivät millään jaksaneet nostaa käteistä mukaansa vaan jaksavat höylätä niitä prkleen visa-electron korttejansa joissa menee ikä ja terveys!!Onko se niin vaikeaa ottaa käteistä mukaan edes konsertteihin.Toki jonoa oli myös enemmän koska ihmisiä oli paikalla enemmän!!Mutta silti....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658