Kiitän Suomalaisia ja Suomen valtiota asiallisesta osanotosta Georgian ja Venäjän nykysotaan.
Kiitos Suomi!
Georgialainen Lady-N
5242
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Voi sua Lady tyttönen parka!
Miksi päästite Saakashvilin valtaan! Miksi ette nousseet kapinaan viime vaalien jälkeen!
Ettekö te näe että se ei osa johtaa maata niin kuin pitä!
Ottakaa se äkkiä pois sieltä ja uusi mies tilalle!
vaihtoehto vai? Venäjän rajat kiinni ja kaikkille rjyssille matkustuskielto! Paluu takaisiin kovanluokan kommunismiin ja kyttäämiseen! Kaikki toisinajattelijat Siperiaan, olisipa muutama rjussa vähemmän tässä maailmassa :)
Kyllä minäkin olen sitä mieltä että venäläiset voisivat lopettaa Suomessa käynit. Suomi menettäis 500 miljoona euroa tuloja eihän Suomi rahaa tarvitse!
Putin on kunnon mies! Loistava kaveri, urheille eikä ole mikään pelkkuri kuin Saakashvili. Kohta se lähtee maanpakoon! Hänellähän on Hollannin passi kohta se on sielä piilossa.
Suomi on nyt ETYJ:n puheenjohtaja. Se edellyttää puolueetonta suhtautumista asioihin. Valitettavasti suurin osa näillä palstoilla kirjoittelevista ei tiedä ja ymmärrä sitä.
Vanha sananlasku: Kun on lusikalla annettu,ei voi kauhalla vaatia.
Olin kyllä tietoinen, että Suomi on ETYJ:n puhenjohtajamaa ja olen tietoinen myös monesta muustakin. En tarkoittanut sitä, että Suomi on Georgian puolella ja Venäjää vastaan, kiitin yleisesti asiallisesta suhtautumisesta.
Huolehdi omasta kauhastasi ja katso tarkasti, onko se sittenkin lusikka.