Putin on

hän on itse saatanan kätyri, katsoitteko kisojen avajaisissa hänen ilmettään, ei hymyn häivää, aivan kuin olisi tulisilla hiilillä istunut. Pahoja tekoja hän vain osaa tehdä.
2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ola syntynyt 6.6.olikohan se 36 eli 3 kuutosta?

Äänestä
  • 12.6. eli kolme 6 itse piruhan tuo mies on >:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ANTIKRISTUS... kirjoitti:

hän on itse saatanan kätyri, katsoitteko kisojen avajaisissa hänen ilmettään, ei hymyn häivää, aivan kuin olisi tulisilla hiilillä istunut. Pahoja tekoja hän vain osaa tehdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu