Venäjä ulos Georgiasta

täällä alkaa jengi ihan tosissaan hermostua.
4196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vartijat saattavat avata ovet kun venäläiset ovat lähttyvillä tulossa. Ei ne jokaista ovea ehkä... Koita olla kiltisti. Keravallahan sinä, eikö totta?

Äänestä
  • Mitä ihmettä sä horiset?

    Äänestä

  • häh´? kirjoitti:

    Mitä ihmettä sä horiset?

    Hesperian mielisairaala. Sielläkö olet hoidettavana, kun nuo juttusi eivät ole aivan terveen kirjoittamia.

    Äänestä

Rupee uhitteleen Usalle että ovat väärässä, vaikka nyt näyttää siltä että Georgiaa vallaataan koko ajan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tai..- kirjoitti:

täällä alkaa jengi ihan tosissaan hermostua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu