Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

OLISIHAN HINURILIIGA

HAMMARBY TEKEE VIIMESEKUNNILLA VOITTOMAALIN JA KUSEE PITKÄVEDON .....KYLLÄ EI PITÄS PELATA TOTA SUKLAA LIIGAA JOSSA KYTISTELLÄÄN VASTUSTAJIEN PERÄAUKKOJA
3167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Maitosuklaasta,heh!

Äänestä

aMulla oli tossa tasapeli, ja hehkuttelin jo voittoa, ja sitten ne Hinttarbyn homppelit menee ja tekee viime sekunneilla voittomaalin, voihan vittulan väki!!

Äänestä
  • Hihihihiii

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


PITÄNYT ARVATA kirjoitti:

HAMMARBY TEKEE VIIMESEKUNNILLA VOITTOMAALIN JA KUSEE PITKÄVEDON .....KYLLÄ EI PITÄS PELATA TOTA SUKLAA LIIGAA JOSSA KYTISTELLÄÄN VASTUSTAJIEN PERÄAUKKOJA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu