Latex Catsuit ja ei voi muuta sanoa kuin että, kyllä on mahtavan tuntuinen päällä! :)
Tänään tipahti postista
latexipexi (m)
42764
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vaimokin sai viime viikolla oman latex catsuitin. Kyllä se tekee naisen haluttavan näköiseksi.
Mulla on ollut noita pukuja jo useita ja niitä on tullut käytettyä vuosien ajan. Olihan se kiva kun vaimokin vihdoin halusi oman.
Joo kyllä tuommoiset on mukava mauste makuuhuoneen puolella, ja miksei tässä kotona pitää ihan muutenkin. Viimeistelynä kun käyttää vielä silikonia, niin se pinta on mukavan liukaskin eikä tarraa mihinkään kiinni... varsinaisesti kiillotettuna tuntuu olevan hiukan tahmanen.
on tosi makea päällä ja nyt on vaimollekin tilauksessa samanlainen joten pidot vain paranevat.
Mahtavaa kun ootte te muutkin hankkineet kumiasut. Hankin ensimmäisen kokokumivarustuksen 2001 ja siitälähtien lähes viikottain olen kumeissa ollut.
Toisen kokokumisetin hankin silloisen poikaystäväni käyttöön ja kivaa meillä niiden kanssa olikin.
Kerran Amsterdamin reissulla pääsin testaamaan kumeissani runsaassa määrässä liukastetta eli jellyssä. Se moninkertaistaa kuminautinnon varsinkin kun mukana on toinen kumeista innostunut.