blondi tyttö,lahesta

Näin sut melkein joka aamu kun olin töissä tai no sun takia tulin aina kun mahdollista niin kahville kyseiseen paikkaan..harmi kun jouduit lopettamaan..haluaisin tavata sinut vielä:D...ja en oo tällä kertaa hävittäny muuta kuin sut:S:D
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kukas minua kaipaa?=D..
Kyselee yksi Blondi Lahesta..

Äänestä
  • jos olet n.18-20.v tyttönen ja oot asunu joskus jossain muualla kun suomessa,olet se oikea :D ...
    ja sua kaipailee yks poika vaan jota jäi häiritsee ku ei ehitty tutustuu paremmin:S..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tousti kirjoitti:

Näin sut melkein joka aamu kun olin töissä tai no sun takia tulin aina kun mahdollista niin kahville kyseiseen paikkaan..harmi kun jouduit lopettamaan..haluaisin tavata sinut vielä:D...ja en oo tällä kertaa hävittäny muuta kuin sut:S:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu