Olen ollut yhteydessä Mi Gorda Bellan dvd-julkaisijaan jo viime joulukuusta lähtien ja sain häneltä nyt tämmöisen sähköpostin koskien Mi Gorda Bellan dvd-osaa 3 ja lisämateriaaleja:
Hei *****,
Kolmosboksi on sijoitettu julkaisusuunnitelmaan viikolle 43. Tuorein tieto lisämateriaalien suhteen on se, että julkaisusopimus sisältää vain jaksot, ei lisämateriaaleja.
Harmi :P Oisin halunnut Adios Gorditan nähdä :P
MGB dvd osa 3
8
532
Vastaukset
- Warlicia
Woohoo, tästä olenkin jo odottanut tietoja! ;DD
Siis viikolla 43? Tänä vuonna? Klääh, ihan sama.
Con permiso si estoy loco. :D No sólo puede nada de esto...- telenovelafani
Kyllä, kolmas osa dvd-boksista ilmestyy jo viikolla 43 tänä vuonna, lokakuun toiseksi viimeisellä viikolla. Tämä siis alustava tieto, joka voi vielä muuttua!!
- Chiquitita
telenovelafani kirjoitti:
Kyllä, kolmas osa dvd-boksista ilmestyy jo viikolla 43 tänä vuonna, lokakuun toiseksi viimeisellä viikolla. Tämä siis alustava tieto, joka voi vielä muuttua!!
Mut millon se toka dvd tulee? Eiks sen pitäis ilmestyä kauppoihin vielä tässä kuussa?
- MiGordaBella_fanittaja
Chiquitita kirjoitti:
Mut millon se toka dvd tulee? Eiks sen pitäis ilmestyä kauppoihin vielä tässä kuussa?
Milloin 1 DVD on sitten tullut? En ole kaupoissa nähnyt!!?
- törmännyt
MiGordaBella_fanittaja kirjoitti:
Milloin 1 DVD on sitten tullut? En ole kaupoissa nähnyt!!?
boxiin ainakin Anttilassa ja Prismassa, joten kyllä pitäisi kaupoista löytyä. Ja tuo toinen boxihan ilmestyy muistaakseni ensi viikon lopulla.
- mgb..
kolmannen dvdn voi jo varata cdon.comista ja discshopista. se ilmestyy alustavasti lokakuun loppupuolella.
- Samuli93
Adios Gordita tulee näillä näkymillä viimeiseen dvdboxiin
- telenovelafani
Samul93, Mistä tiedät että se viimeiseen boksiin olisi tulossa? :o
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 542798
- 612641
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p362163- 631937
- 551905
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa351602Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41935Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit112863Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.123839Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit37824