M.K.

Kipinöi vieläkin, eikö?
81243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei TODELLAKAAN kipinöi!! Etkö tosiaankaan ymmärrä ettet kiinnosta mua tipan tippaa! Jätä mut jo rauhaan ja jatka muiden miesten tavoittelua! Typerä blondi!!

Äänestä

liikaa kipinää. Jännite ylittää laillisuuden rajan.

Äänestä

Oliko viesti miehelle vai naiselle?

Äänestä

kipinöi...

Äänestä

sua kohtaan aina vaikkei oltais enää tekemisissäkään, niinhän sanoin. M.K. (n)

Äänestä

Mitäs tehdään asialle?

Äänestä
  • ketjun alottajalle vai mulle? M.K. (n)

    Äänestä

Sammuu eikä lamphoa jää.. Laala laa. Kuis sitte häh? Vats jöör nekst muuvment?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


54321 kirjoitti:

Kipinöi vieläkin, eikö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu