Norja ei luota

kriisitilanteessa Venäjää vastaan.

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Norjan sotilasjohto ei luota Naton apuun Venäjää vastaan/1135230551035
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

miksi ne sitten ovat naton jäseniä ja maksavat siitä huimia summia, jos mitään hyötyä ei ole.
kun voihan sitä isoilla pärisevillä ja paukkuvilla leluilla leikkiä ilman nato-jäsenyyttäkin.

Äänestä

Ei varsinaisesti ollut mikään salaisuus,vaikka
lehdessä niin väitetään,hän sanoi sen jo noin
puoli vuotta sitten ajankohtaisohjelman
haastattelussa.Sanoi juuri tuohon sävyyn että
ei usko Norjan saavan merkittävää apua naton
suunnalta jos Venäjä hyökkäis Norjaan,koska
natolla ei ole miehiä ja Usaa ei kiinnosta
Norjan puolustaminen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Naton apuun kirjoitti:

kriisitilanteessa Venäjää vastaan.

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Norjan sotilasjohto ei luota Naton apuun Venäjää vastaan/1135230551035

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu