Mites se

menee?Yritä tulla toimeen naapurisi kanssa niin ei tarvitse muuttaa.Pitäisiköhän meidänkin ajatella samalla tavalla naapurimaiden kanssa?Pidetään suurin kauppakumppanimme edelleenkin ystävänä,jookosta!!
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuollainen tapa ajatella on vain itsetuhon alku.
Onko äidilläsi hinta, jonka voit kertoa nyt?

Äänestä
  • joka uskaltaa mennä soittamaan suuta esim bandidosille tai helvetin enkeleille,sama suhde on suomi ja venäjä.kerro kun teet sen että muut voi tulla seuraamaan tilannetta miten sulle käy,voidaan sitten kysyä sinulta että kannattiko:)vai tarjoatko mieluummin niille röökin??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikeassa elämässä kirjoitti:

menee?Yritä tulla toimeen naapurisi kanssa niin ei tarvitse muuttaa.Pitäisiköhän meidänkin ajatella samalla tavalla naapurimaiden kanssa?Pidetään suurin kauppakumppanimme edelleenkin ystävänä,jookosta!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu