Keskiviikkona se taas alkaa ,nimittäin Big Brother.Olen kaksi kautta katsonut lähes joka ilta,ja luultavasti jään taas koukkuun. Aiotteko katsoa?
Big Brother alkaa
koukussa nyt jo
8413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Joo, aion seurata. Moni nyrpistelee nenäänsä kun sanoo seuraavansa BB:tä, mutta oikeasti on hauska seurata minkälaisia ihmisiä siellä on ja kuinka ne tulee toimeen keskenään. Koskahan ensimmäinen lapualainen pääsee mukaan rossailemaan.
Viime vuonnahan oli seinäjokinen ja alajärveläissyntyinen mukana, mikä ettei nyt olisi joku lapualainen . Se se vasta oliskin mielenkiintoista!
kattomista on vetelehtivis tyhyjäntoimittajis?
Eipä turhemmalla voi TV aikaa täyttää.
Onneksi BB;n katsominen on vapaaehtoista, minä ainakin katson ja niin varmaan moni muukin,,jopa sellainen joka täällä arvostelee.
paikka ilmoituksellesi?
en aio katsoa tälläkään kertaa.
Osallistujat menevät sinne vapaaehtoisesti kaiken kansan pällisteltäviksi. Ei voida tässä yhteydessä puhua kyttäämisestä. Ja saahan siitä jotain 50 000 euroa jos voittaa.
sivut? Voit jakaa tuntojasi asiasta innostuneitten katsojien kanssa.