Kaikkien ihmisten ÄO:n keskiarvo on 100p. Normaalin skaala on 85-115p.
Mielestäni vain niiden tulisi ottaa kantaa asioihin, ja johtotehtävät käteensä joiden ÄO ylittää 115p. Ne joiden jää alle vähimmäisvaatimuksen, tulisi vain kuunnella ja seurata johtajia.
Mielestäni vain niiden tulisi ottaa kantaa asioihin, ja johtotehtävät käteensä joiden ÄO ylittää 115p. Ne joiden jää alle vähimmäisvaatimuksen, tulisi vain kuunnella ja seurata johtajia.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Mahtaako riittää tuokaan. Jussillahan on sanottu olevan yli 130, jopa yli 160. Joidenkin arvioiden mukaan Jussi on yksi Suomen älykkäimmistä. Enkä minä ainakan sano etteikö se voisi pitää paikkansa, johan siitä kertoo hänen korkea arvonsa akateemisessa maailmassa.
Olisiko se sitten niin hullu ajatus, ettei vähämielisten annettaisi lisääntyä? Ajatelkaa nyt, jos suomalaiset järjestäytyisivät kuin susilauma(esim. vain Jussi ja Maria Lohela lisääntyisivät keskenään) olisi rotumme keskimääräinen älykkyysosamäärä kasvanut ainakin yhden keskihajonnan verran sukupolvessa. Näin pärjäisimme paremmin kilpailussa idän mongolideja vastaan.
No tämä nyt vain oli tällaista hassuttelua. punatrollit tietysti ottavat taas nokkiinsa ja laukkaavat äitinsä helmoihin niiskuttamaan.
Tärkeintä ettei meitä johda mikään vähä-älyinen apina. Jussin älykkyys on todettu merkittäväksi, ja jo sen perusteella hän on minusta sopiva henkilö johtamaan meidät yli tulevaisuuden liekkimerien ja kaaoksen.
Ettei vaan silloin höynäytä pitkä- ja nahkatukkaisia ja vedäkin omaan pussiin joku kerta yhteisen edun ajamisen asemasta?
käytäkkönä 15 hajontaa mun äo 0n 64 pääsenks messiinb?
Ei tässä ole tarvis mitään hajottaa vaan yhdistää koko kansa Jussin taakse.
... joku muu on kirjoittanut esittämäsi kysymyksen.
hömpötys oikein on tällä palstalla?
tyhjät tynnyrit kolisee! Vain riittävän älykkäät -ja myös asioista perillä olevat- saisivat hoidella yhteiskunnan asioita, eikä mitkään villikuhtorit!
ja muiden seuraamisesta on kysymys?
Periaate pätee kaikkiin ja kaikkialla, mutta tarkoitin tässä yhteydessä palstan aiheeseen liittyen isänmaallisuusjärjestöjä.
ole sen verran isänmaallisia, että ei siihen tarvitse erikseen mitään järjestöjä.
vitsi?
luvattu maa, on jos minkälaisia järjestöjä käsi pitkällä jatkuvasti kysymässä jäsemmaksuja, urheilujärjestöjäkin on muistaakseni yli kaksituhatta, kyllä siinä pian rahat loppuu keneltä vaan, kun pitää elättää jos minkälaista järjestöjohtajaa.
Ei täällä elätetä muita kuin "vain" EU:ta, Afrikkaa, YK:ta, Ahvenanmaata, kirkkoa, pakolaisia, puolueita, maanviljelijöitä, teatteria, alkoholisteja, ex-kansanedustajia, vajaaälyisiä, läänintaiteilijoita, ja tietysti urheiluseuroillekin pitää vähän antaa.
Punikkeja, viherpiiperöitä, ikuisia opiskelijoita, suomenruotsalaisia, pakkoruotsia, pyöräilijöitä, anarkisteja, Tarja Halosta, vähemmistövaltuutettua, julkishallinnon virkamiehiä, kukkahattutätejä, humanisteja, maahanmuuttajia, työttömiä, köyhiä, spurguja, kepulaisia, vasemmistokommareita, kasvissyöjiä, naisia, homoja, lespoja, lemmikkieläimiä, lapsia, vanhuksia, matalapalkkaisia, kirjaston käyttäjiä, sairaita, oopperaa, päivähoitajia, päivähoitoa, päivähoitoja, päivähoidettavia, satubalettia, AAA kerhoa, kirkkoa, minareetteja, tansanialaisia, serbejä, Romanian valtiota, lähes kaikkia muitakin valtioita, kristillisdemokraatteja, demareita, RKP-puoluetta, Vihreää-puoluetta,
..lista jatkuu loputtomiin mutta se on kirjoitettu näkymättömällä musteella, kyllä te tiedätte kuitenkin minkälaiseksi maksumieheksi valkoinen lihaa syövä heteromies on ajettu tässä maassa joka on täynnä näitä vaatijoita. Maa on täynnä loisia kuten: Punikkeja, viherpiiperöitä, ikuisia opiskelijoita, suomenruotsalaisia, pakkoruotsia, pyöräilijöitä, anarkisteja, Tarja Halosta, vähemmistövaltuutettua, julkishallinnon virkamiehiä, kukkahattutätejä, humanisteja, maahanmuuttajia, työttömiä, köyhiä, spurguja, kepulaisia, vasemmistokommareita, kasvissyöjiä, naisia, homoja, lespoja, lemmikkieläimiä, lapsia, vanhuksia, matalapalkkaisia, kirjaston käyttäjiä, sairaita, oopperaa, päivähoitajia, päivähoitoa, päivähoitoja, päivähoidettavia, satubalettia, AAA kerhoa, kirkkoa, minareetteja, tansanialaisia, serbejä, Romanian valtiota, lähes kaikkia muitakin valtioita, kristillisdemokraatteja, demareita, RKP-puoluetta, Vihreää-puoluetta,
..lista jatkuu loputtomiin mutta se on kirjoitettu näkymättömällä musteella, kyllä te tiedätte kuitenk
..jatkuu loputtomiin mutta se on kirjoitettu näkymättömällä musteel
..tomiin mutta se on kirjoitettu näkymättömällä mu
..kot kot, koottkot kotkoo...
http://www.jatilantalli.fi/coppermine/albums/userpics/10001/kana_3.jpg
..ainakaan sisuloisissa, kun tiedetään että sisuloisten ydinjengi otti edullisena kimppatilauksena lobotomiat koko porukalle
älkää unohtako että älykkyyttä on erillaista! te neohumanisti apinat varmaan seuraisitte jotain kaveria jolla on 160äo mutta se osaa höylää puuta mutta ei puhua!