No mutta mitä on tapahtunut hiilidioksidi-harhaopille? Missä ovat kaikki palstan hiilidioksidi-orjat (Hohhoijaa ja ex-Tohtori)? Miksi ette enää julista evankeliumianne hiilidioksidin maapalloa lämmittävästä ominaisuudesta? On tainnut totuus iskeä vasten kasvoja ja vähin äänin laitoitte hännän koipien väliin ja karkuun. Miksi se meren pinta ei nouse jo HHHAhhaaahhhehehe!!!11yks!
hiilidioksidi-orjat maan alla (ko)?
anti-CO2
9420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sipsit ja kokis on ollut valmiina jo hyvän aikaa, mutta merenpinta ei nouse tuohon torille ei sitten millään?? Mikäs tässä nyt meni pieleen? Ei myöskään napajää alkanut sulamaan vaikka piti. Kesäkin oli kylmä? Uskooko joku vielä tähän humpuukiin? Syönkö sipsit pois vai odottelenko suurta armageddoa vielä hetken?
ne ovat NWO:n huumeita jotka lamaannuttaa elimistön.
aukon navoilla, mietipä sitä.
Siis meinaat, että Maapallo on ontto ja reiät löytyvät navoilta? Ja että reiät on syntyneet hiilidioksidin vuoksi? Huh huh!!
Otsoni-reiät on navoilla. Hiilidioksidi on synnyttänyt ison reiän myös hohhoijaan päähän.
Otsoni- reiät on navoilla. Hiilidioksidi on synnyttänyt ison aukon myös hohhoijaan päähän.
Sivistäpäs vähän itseäsi retard:
http://fi.wikipedia.org/wiki/Merenpinnan_nousu
http://fi.wikipedia.org/wiki/Ilmaston_lämpeneminen
Hohhoijaa.
Aaaapuvaaaa!! Nyt kastuu varpaat hhahaaahh!!!11yks :D
hiili-dioksidi-propagandalle.