Tunnistaako kukaan:
Tästä teemasta on tehty useita leffoja, mutta poika siis pukeutuu naiseksi, koska on ihastunut collegetyttöön. On sukkahousukohtausta ja tenniksen peluuta ihastuksen kanssa. Hänestä tulee ihastuksen hyvä "tyttökaveri".
Toisessa elokuvassa valkoihoinen poika maalaa itsensä mustaksi, koska on ihastunut tummaan tyttöön. Ja pääsee kai väärillä papereilla tytön kouluun tms.
Mitkä 80's college-komediat?
80's child
2
901
Vastaukset
- 80's child
Ja vielä kolmas nimetön tuli mieleen.
Joku 80's teinileffa, jossa poika ja tyttö päätyvät koulun tms. sisälle uima-altaaseen yöllä.
He seisovat altaan vastakkaisissa kulmissa ja hyppäävät veteen ja seuraa kiihkeä yö. Aamulla poika herää yksin lattialta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 807732
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on857691Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1666099Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist555016En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204179Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53930- 383652
- 83617
- 313567
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..303510