Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tänään menossa Keltsuun

Viime viikolla jouduimme perumaan tulomme viime hetkellä. Tänään tulen paikalle aisurin kanssa noin kuuden aikaan iltapäivällä. Heteromiehet ovat tervetulleita omat lateksittomat kumit (Durex)mukanaan.
42444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko teillä kaikki kotona!?

Äänestä

ettei keltsussa käy kuin homot.

olin paikalla klo 17-1955 ei ainuttakaan naista tullut, istuin siinä tupakointi paikalla koko tuon ajan (ensin katsoin paikat läpi) kun ei tuo homostelu ole alaani

älkää uskoko näihin miehiin, jotka täällä esittää naisia.

en edelleenkään tajua mitä huvia nämä runkkarit saavat, kun puhuvat täällä paskaa?

Äänestä
  • Ai että ei ollut ketään naista paikalla??
    Olin paikalla klo 17-20 ja paikalla oli samaan aikaan kaksi naista. Huudot kuului varmasti kauppaan asti. Taidat itse puhua peetä.

    Äänestä

Varmaan puhun kaikkien niiden paikalla olleen 10 (?) miehen suulla kun lausun kiitokset tosi kiimaisesta sessiosta. Etpä tainut itsekään jäädä ilman nautintoa ;)

Tulkaapa pian taas uusintakäynnille!

Terv. -Se pieni kaveri mutta jolla iso patukka (muistanet)-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiimainen vaimo kirjoitti:

Viime viikolla jouduimme perumaan tulomme viime hetkellä. Tänään tulen paikalle aisurin kanssa noin kuuden aikaan iltapäivällä. Heteromiehet ovat tervetulleita omat lateksittomat kumit (Durex)mukanaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu