Myysäänkö tena Lady superia missään muualla kuin apteekissa ja tena kaupassa??
Tena Lady Super
4
1444
Vastaukset
- -----------------
http://www.verkkoapteekki.fi/product_info.php/products_id/134
http://84.234.74.170/u2q1/PIF/104238014.htm
http://www.medi10.com/?open=11588
http://kauppa.linctus.fi/?open=86&selected=327
http://www.nettiterveyskauppa.com/product_catalog.php?c=10&s=2
http://www.metsapolku.fi/default.asp?docId=13667&attrName=Paamies&attrValue=Tena
jne. jne. jne.
Sen lisäksi terveyskaupat, tavarataloissa jne. jne. jne.- Tena :-:
Kun itse en ole löytänyt muuta kuin tena lady extra plussaa ei kyllä ole tuulut kaikkia kauppoja koluttua
- Tena :-:
Tena :-: kirjoitti:
Kun itse en ole löytänyt muuta kuin tena lady extra plussaa ei kyllä ole tuulut kaikkia kauppoja koluttua
Niin olisin kiitollinen jos joku tietäisi että missä tavarataloissa sitä tena lady superia myydään??
- kysyisit
Tena :-: kirjoitti:
Niin olisin kiitollinen jos joku tietäisi että missä tavarataloissa sitä tena lady superia myydään??
Soita kaupan asiakaspalveluun ja kysy kuuluuko ko. tuote heidän tavaravalikoimiinsa, säästät aikaa (ja hermoja). Oma arvaus on, että kuuluisi citymarkettien ja prismojen tuotevalikoimiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.799025Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662845Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä182098- 1572021
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️211983Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381891Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?301740- 471597
- 1031502
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411256