Sinä ÄIJÄ Pukinmäestä??? :(

Ajelit jossakin vaiheessa isolla valkeella Ameriikan kaaralla melkein miun päälle ja monen muun,etkö ossaa ajaa?
Tällä viikolla tallustelit melkein päälleni kaupassa,onkohan kaikki kottaraiset pöntössä?

Kaarin
3554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja olen aina!!!

Äänestä
  • Ja alkaisit elämään kuin aikuiset miehet, vai käykö mamisi vielä sitomassa kengännauhat??? :(

    HILTSU

    Äänestä

ko.asiasta, ei täällä purnaaminen auta, ja silläkin alueella kai aika monta ukkoa, joilla jokin ameriikan kaara alla, aika vaikee löytää ihmistä täältä lukemasta ilmoitustasi.
PÖÖLÖMPI TAPAUS

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuohtunut :( kirjoitti:

Ajelit jossakin vaiheessa isolla valkeella Ameriikan kaaralla melkein miun päälle ja monen muun,etkö ossaa ajaa?
Tällä viikolla tallustelit melkein päälleni kaupassa,onkohan kaikki kottaraiset pöntössä?

Kaarin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu