vainoaako

rebuplikaanien kokousta.Onko joku jumala sittenkin olemassa?http://www.nelonen.fi/uutiset/uutinen.asp?cat=2&d=40112
383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Cuubaa, mikähän kokous sillä oli?
Tietääkö kaikkitietävä Iiro mitään asiasta?

Äänestä
  • vauhtia Kuubasta.Nyt kun se tulee lahden yli niin se voimistuu "kaikkien myrskyjen äidiksi" niinkuin kuvernööri jo varoitti.

    Äänestä

Nyt viimeistään terroristien kannattaisi luopua miekoistaan , alkaa luottamaan pelkästään Jumalaan ja pyytää häneltä oikeudenmukaisia tuomioita .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gustaw-myrsky kirjoitti:

rebuplikaanien kokousta.Onko joku jumala sittenkin olemassa?http://www.nelonen.fi/uutiset/uutinen.asp?cat=2&d=40112

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu