Olen heteronainen, mutta kiihotun kun katselen naisten välistä hyväilyä. Yleensä videolta, mutta muutaman kerran olen päässyt ihailemaan myös livenä. Miksi se kiihottaa en tiedä. Kommentoikaa.
Nainen naiselle
Kristiina
138304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Hei!
Itse kiihotun myös naisten välisestä rakastelusta ja olenkin toivonut salaa mielessäni, että pääsisin myös joskus kokeilemaan, miltä toisen naisen tyydyttäminen tuntuu..
mistä osoitteesa löytyis jotain "naisten välistä"? Olen valmiina!!!
Vaimoni fantasioissa hän rakastelee toisen naisen kanssa.Se tekee meikäläisen tosi kiimaiseksi. Olen sanonut,että toteuta fantasiasi, jos tulee mahdollisuus. Jään odottamaan. Tiedä vaikka pääsisi joskus mukaan.
Sama juttu rahikaisella. En tiedä mistä johtuu, mutta meni aikaa, ennenkuin opin hyväksymään sen. Muutunkohan pikkuhiljaa lesboksi...
testaamaan. Turhaa sä siitä täällä lässytät, et sä siihen vastausta täältä saa. Mene kappakkaan pokaamaan joku tytsy ja nuole sen pillua, sittenhän tiedät onko se kiihottavaa ei
..rauhallisesti. Miksi keitti noin rajusti
yli. Kai nyt täällä spekuloida saa. Eiks se just
oo tän tarkotus?
Sama juttu (videolta mutta livenä en ole nähnyt). Eipä sitä varmaan voi selittää, yksi kiihottuu yhdestä ja toinen taas toisesta jutusta. Vaikka olen nainen, niin suuri fantasiani on naisen suurien rintojen hyväily ja imeminen. Kiihotun naisen rinnoista. Onko muita yhtä "omituisia" kuin minä :(
Mua kiihottaa kans katsella naisten välistä.Kerran mua on yks utelias nainen nuollutkin. Olin sen verran juonut, etten nauttinut täysillä. Ajatus kiihottaa, vaikka en olekaan lesbo.
;-)
Niin... Minä menin ja rakastelin tyttökaverini kanssa viime kesänä. Oltiin molemmat niin munankipeitä ja päädyttiin kännipäissämme vierekkäin nukkumaan. Muita ei ollut paikalla.. kukaan ei saisi tietää... Harrastettiin siinä seksiä sitten melkein aamuun asti! Kuinka moni mies jaksaisi? Oli hauskaa, en voi muuta sanoo. Sen huomasin, että meillä oli erilaiset intressit sängyssä. Naiselle vaan oli helpompi kertoo, mitä ite halus. Kyllä tyydytti siihen hätään. Ollaan edelleen hyviä ystäviä ja miesseikkailuista kerrotaan heti ja arvostellaan, tottakai. Joskus heitetään jotain inside-läppää toisen karvotuksesta yms. En kadu yhtään! Tekisin uudestaan jos tulis hyvä hetki. En kuitenkaan pidä itseäni lesbona. Ehkä Bi:nä. Ehkä en sinäkään... en tiedä. Kivaa oli. Suosittelen! En minä kuitenkaan ihan ketä tahansa muijaakaan pane!! Kavereita ollaan oltu jo 15v ja yhä jatketaan. Oli kiva jakaa tommonen kokemus jonkun läheisen kanssa.
Mä kiihotun kanssa ihan mielettömästi, jos ajattelenkin itseäni toisen naisen kanssa. Huomasin jo 15 vuotiaana, että naiset kiinostaa, mutta siinä iässähän sitä ei kehtaa edes parhaalle kaverille tuommoista kertoa. Myöhemmin kyllä olen asiasta puhunut tyttökavereiden kanssa. Kun lopetin pitkän seurustelusuhteen miehen kanssa 22 vuotiaana, en pitkään aikaan edes kaivannut miestä, mutta ei mulla ollut sillonkaan "munaa" mennä iskemään naista.
Muutama vuosi sitten mulla olis ollut mahdollisuus harrastaa seksia tyttökaverini kanssa, mutta nyt kaduttaa kun jätin sen väliin. Eli vieläkään en ole kokeillut seksiä naisen kanssa, vaikka aina kun rakastelen mieheni kanssa, mä haaveilen naisesta... Kyllä mä vielä joskus kokeilen!
Hei!
Viime viikolla pääsin kokeilemaan naisen kanssa. Orgasmi oli ihana ja ajatus saa kostumaan uudelleen, mutta morkkis oli kauhea. Miehelle en kerro ;)
Itsellenikin tulee morkkis jo pelkästä ko asian ajattelusta.
Kertoisitko vähän miten sen teitte, miten ajauduitte tilanteeseen?
Nautitko enemmän saavana vai antavana osapuolena? Imitkö hänen rintojaan? (Omissa fantasioissani olen enemmän antava osapuoli ja nännien imeminen on suurin fantasiani). Uteliaana siis kyselen :)