Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko jotenkin

sain tässä ensimmäistä kertaa orgasmin itsetyydytyksen avulla, miehen kanssa en ole vielä saanut. tuokin vaati kyllä paljon työtä, sillä mitkään hellät otteet eivät auttaisi minua orgasmiin klitorista kihottaessa. onko se ihan tavallista että joillakin sitten vaan tarvitsee enemmän "voimaa", jotta orgasmin saa? mitenhän miehelleni voisin hienovaraisesti sitten vihjata että käyttää käsillä hommailuun paljon aikaa ja enemmän "voimaa"? :)
52704
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itsetyydytyksellä saatu orgasmi on aina HYVÄÄ!
Kumppanin kanssa vielä parempaa.
Monesti parisuhteessa on "RIESANA" se että he eivät puhu toisilleen. Mitä haluavat, niin arkisesti kuin SEKSUALISESTI!!!
SUOMI on junntti kansaa!! Pätee molempiin suuntiin.
MIES. Tuhisee ja puhkuu! Ja on tekevinään jotain!
NAINEN: Olisikohan härskiä pyytää häntä nuolemaan muutakin kuin mun napaa? Esim.25cm Alempaa?
MIES:Tuntuukohan tää hyvältä, kun mä nuolen sen napaa! Uskaltisinkohan mennä alemmaksi vai läppäseekö se?
NIIN nuoret kuin vanhat! Puhukaa, kysykää, VASTATKAA toisillenne!!!!!

NUORET! TYTTÖ tai POIKA! Puikkasitte sitä tai tätä!! LUOTTAMUS ON TÄRKEIN!!!

Äänestä
  • jos luottamus ei pelaa, niin ei mikään ja sekin jos on itse utelias (mimmi) ja löytää jotakin kivaa tekstiä jossa on naisen tyydytykseen hyviä niksejä, joita sitten näyttää rakkaalleen, hän suuttuu ja tivaa; mä en ole hyvä vai ja eiks mun taitoni kelpaa sulle...Hmm.. todella kypsää ajatusta...Huh...heijaa

    Äänestä

  • on totta... kirjoitti:

    jos luottamus ei pelaa, niin ei mikään ja sekin jos on itse utelias (mimmi) ja löytää jotakin kivaa tekstiä jossa on naisen tyydytykseen hyviä niksejä, joita sitten näyttää rakkaalleen, hän suuttuu ja tivaa; mä en ole hyvä vai ja eiks mun taitoni kelpaa sulle...Hmm.. todella kypsää ajatusta...Huh...heijaa

    Jos miehesi suuttuu vinkeistä että voi tyydyttää sinut tai miellyttää, sängyssä sinua!
    Niin kannattaisi EHKÄ katsoa parisuhteen laatua!!!!!!

    Äänestä

  • JARNAMO kirjoitti:

    Jos miehesi suuttuu vinkeistä että voi tyydyttää sinut tai miellyttää, sängyssä sinua!
    Niin kannattaisi EHKÄ katsoa parisuhteen laatua!!!!!!

    EN! Tarkoita sinua,vaan miestäsi!Jos se ei ota huomioon muuita kuin itsensä! Niin vaikka kuinka rakastaisit,se ei ole uhrautumisen arvoinen!!!!!!

    Äänestä

Olet ilmeisesti aika nuori,ja mies kans?

Yleensä kokeneempi mies kyllä tietää että surin osa naisista ei ihan helpolla saa, mutta jos on vähän nuorempi niin aina vaan parempi jos opettelette puhumaan asioista! Nautinto vähintään tuplaantuu!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


outoa kirjoitti:

sain tässä ensimmäistä kertaa orgasmin itsetyydytyksen avulla, miehen kanssa en ole vielä saanut. tuokin vaati kyllä paljon työtä, sillä mitkään hellät otteet eivät auttaisi minua orgasmiin klitorista kihottaessa. onko se ihan tavallista että joillakin sitten vaan tarvitsee enemmän "voimaa", jotta orgasmin saa? mitenhän miehelleni voisin hienovaraisesti sitten vihjata että käyttää käsillä hommailuun paljon aikaa ja enemmän "voimaa"? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu