Henkilökultti

Meikäläinen on liittynyt tämmöseen jännään henkilökulttiin jonka perustana on oma napa. Aina kun ajatus pätkii, niin mietitään 'mitä minä tekisin', 'mitä minä ajattelisin' ja joskus 'antaaskohan tuo persettä jos nätisti pyytäis'.
296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Napa ei anna rahaa, eikä siivoa asuntoasi, eikä pese sinua puhtaaksi. Kukkarosi ei anna persusta, mutta jos olet juppi, ei sinulla liene huolen häivää???

Äänestä
  • Kukkaroni antaa persusta.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


now with less suicide kirjoitti:

Meikäläinen on liittynyt tämmöseen jännään henkilökulttiin jonka perustana on oma napa. Aina kun ajatus pätkii, niin mietitään 'mitä minä tekisin', 'mitä minä ajattelisin' ja joskus 'antaaskohan tuo persettä jos nätisti pyytäis'.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu