Siis arvoitus ratkeaa!! wtc seiskan sortuman tekijänä on ollut "jumalan käsi", jotta Amerikka saadaan sotaan Irakia vastaan:::))))
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200809048214704_ul.shtml
Hulluja nuo aivopestyt uskonhihhulit! miksi jumala ei tehnyt pientä tai suurta maanjäristystä Irakiin, ettei tarvis uhraa sodassa kunnon Amerikkalaisia , jotka noin rakastaa jumalaa:)
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200809048214704_ul.shtml
Hulluja nuo aivopestyt uskonhihhulit! miksi jumala ei tehnyt pientä tai suurta maanjäristystä Irakiin, ettei tarvis uhraa sodassa kunnon Amerikkalaisia , jotka noin rakastaa jumalaa:)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Muslimeja haukutaan samalla kiihkouskouskovaisiksi.
Mitäköhän ne miljoona äitiä, jotka ovat menettäneet lapsensa ajattelee tästä Jumalan tehtävästä?
Mielestäni Irakilla on täysi moraalinen oikeus pommittaa Washingtonia ja sanoa sen olevan Allahin tahto.
Tuolta eukolta pitäisi vääntää niskat nurin.
>Tuolta eukolta pitäisi vääntää niskat nurin<
Ei noin tomakalta likalta kannata niskoja väntää nurin, kannattaa mielummin suostutella etulinjoille, hyvänä ja kannustavana esimerkkinä muille, aivan varmaan Usa voittaisi sodan päivässä:)
1) Jenkkipoliitikot ovat mielisairaita, häikäilemättömiä, valehtelevia, narsistisia, vailla tunteita olevia sotahulluja, jotka nauttivat rahasta, vallasta, kontrolloimisesta, alistamisesta ja suoranaisesta kiduttamisesta sekä tappamisesta mitä julmimmilla tavoin
2) Kristittyjen Jumala on suurin kusipää mitä on salliessaan tämänkaltaiset tehtävät Yhdysvaltojen kontolle, jotka niin mielellään käyttävät siviiliuhreista välittämättä raajoja repiviä ja silpovia rypälepommeja ja köyhdytetystä uraanista valmistettuja pommeja, joilla on kammottavat kauaskantoiset vaikutukset