tätä foorumia , minusta silti tuntuu että olen yksin,olen alkanut huomaamaa etenkin kun virtsrakko on täynnä ,tai aivastan,minulla pikku tippa karkaa(höh ku ei osaa eritteet sisällä pysyä ) hymyilen.
niin,asiaan
minulla on tunne että pissa tuosuu minussa tuon asian takia,vaikka ehkä ei, minä käytän pikkuhoususuojaa,pitäkö vaihtaa tenaan huh,,
olen kaksi kertaa päivässä vaihtamssa pikkuhouja
olen 49 vee,,onko liian aikasta karkailulle?
vaikka
nyt luen
1
655
Vastaukset
- Aikaista ?
Minä ole kärsinyt ko. vaivasta koko ikäni. Aivastaessa, nauraessa.. Tahtoo lirahtaa housuun. Minulla tuo vaiva ainakin aikuisena on pahimmillaan ennen kuukautisia. Muulloin saatan olla oireeton, paitsi jos naurattaa ihan hirveästi.
Tälle vaivalle ei taida olla ikärajaa, eikä sukupuoli rajojakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.115934- 882993
- 462852
- 522443
- 142353
- 462294
- 252271
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei132180Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta
Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää71933Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!
Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j81861