Mä haluan tietää kuinka käy mun lempiEmmishahmolle?
Kuulin et se lähtee?
Mut missä olosuhteissa?
kertokaa jooko?
CAININ KOHTALO??
6
2572
Vastaukset
- Minävaan_123
Laitoin Telkku.comissa yksityisviestin,
kun en tiedä saako tännekään juonipaljastuksia niin pahemmin kirjoitella.
(Toivottavasti se nyt onnistui kun en ole ennen kellekään viestiä siellä laittanut)
Olen kuullut jotain muutakin Cainiin liittyvää, mutta en tiedä liittyvätkö ne varsinaisesti hahmon poistumiseen.
Voin laittaa vaikka mailiin lisää, jos vaan sitten tahdot. - Hasufel
Cain lähtee sarjasta, en muista milloin.
Samalla lähtee Sexy-Sadie.
En muista milloin. Mutta seuraa, luvassa on lujaa menoa. Suomihan on UK:ta tolkuttomasti jäljessä.
Maikkari sumuttaa kansaa mieluumin Kauneilla ja nukuttavilla. - paljastuksia...
Löytyi jostain muualta:
Cain Dingle ja Sadie King kidnappaavat Tom Kingin ja vaativat valtavia lunnaita. Kaikki ei suju suunnitelmien mukaan ja lopulta Cain kaappaa myös Sadien ja ampuu tätä. Poliisi helikoptereineen ja erikoisjoukkoineen saa Sadien ja Cainin lopulta kiinni. Molemmat lähtevät sarjasta näiden tapahtumien jälkeen.
Tästä kidnappausepisodista on youtube.com -sivustolla videopätkä. Olen joskus sen katsonut, mutta en nyt löytänyt.
Muistan lukeneeni sellaistakin, että Sadie ja Cain saavat jollain tavalla ison rahaa Tomilta. Lentokentällä Cain lemppaa Sadien ja lähtee kaukaiseen maahan...- viimeisin
taitaa olla "totta" poistumiseen liittyen. Kidnappaus tms. kuitenkin tapahtuu.
- auneonerva
oon nähnyt videopätkän, kun cain hyvästelee debbietä ja lähtee lentokoneen kyytiin hieno puku päällä. sinänsä harmi, on mun suosikki kans. mutta on se varmaan vielä jonkun aikaa sarjassa.
- babygirl86
Cain on ilo silmälle ja osaksi sen rentun takia tuota sarjaa on niin mielenkiintoista seurata. Vaikka olen koko sarjan fani, niin harmittaa kyllä, Cain on kuitenkin aika koukuttava hahmo.
Harmi aina joskus kun noiden sarjojen näyttelijät vaihtuu niin usein.. Ihan niin kun Serranostakin meni vähän maku kun niin monta päähenkilöä lähti pois.. Mutta minkäs teet:)
Emmerdale on silti laatusarja, ja on niin hyvä kun siinä on mukana myös rumia, lihavia ja juoppoja;) Eli ei mitään Kauniita & Rohkeita joissa kaikki on jotain kiiltokuvakamaa:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1584966Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813616SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352607SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402268Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962159Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292067Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan662050Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872013Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211516Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1061430