Anteeksi Teppo! Suututtaa vaan niin helkkaristi kun menetin kaikki rahani peesatessani Taavetin Siriuksen eilen...voi vittu! =(
Myönnän olleeni väärässä
O:B:S:E:R.V.E.R
4181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Teppoa syö näköjään oikein olan takaa, mutta tietääpähän hylkiö minkä takia.
P.S Taavetti ei tietääkseni ole maisemissa viihtynyt muutamaan kuukauteen.
Mitä olen aiheita lukenut niin Teppoa jurppii viimeisen päälle, mutta olen kanssasi samaa mieltä, että tietääpähän persaukinen mistä syystä.
Teppo ymmärtää ärtymyksesi ja näin ollen antaa sinulle armahduksen et sillei hei! Taavetin tipsejä ei tule koskaan ottaa todesta eikä varsinkaan peesata niitä hei! Älä kuitenkaan enää koskaan kyseenalaista Stadin käärmelahkeen osaamista sillä jatkossa Teppo ei välttämättä enää katsokaan vastaavaa toimintaa sormien läpi et sillei hei!
Jopa näitä feikkejä nyt riittää heh=) Kunnioitan Teppoa vedonlyöjänä, mutta ennen kaikkea arvostan miehen elämänkokemusta ja nykyään pidänkin Teppoa eräänlaisena palstan isähahmona. Elämäni olisi paljon tyhjempää ilman Tepon rakkautta ja huolenpitoa. Kiitos siitä sinulle Teppo!