Sinä J (m), pks

pikku vihjeellä vastaa kysymykseen: rakastatko minua? Tiedän, ettet sitä suoraan voi sanoa vaikka haluaisitkin.
61475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jos se oon mie

Äänestä

kyläilemässä? Tule käymään, niin kerron ;)

Äänestä

1 km päässä mistä..?

Äänestä

ei oo multa nääkään....sorry

Äänestä

mullontoinen.

Äänestä

se on myönnettävä, kun niin toisinaan ikävöin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


""joku 1 km pääss... kirjoitti:

pikku vihjeellä vastaa kysymykseen: rakastatko minua? Tiedän, ettet sitä suoraan voi sanoa vaikka haluaisitkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu