Vaikka muuttaisin keskelle jänkhää, vaikka kirkuva missilauma juoksisi fallokseni perässä, vaikka elämäni suunta kääntyisi mihinpäin tahansa, olet silti viimeinen naiseni, olet se mulle aina.
Odotan sua vaikka tiedän, etten saa sua koskaan enää.
Tähtisilmälle.
22
2994
Vastaukset
mokannu tosi pahasti vai miks näin?
- K.Pää
Niin kuin vain mokata voi, ei mitään fyysistä tietenkään, mutta tekstiviesteillä vaan tuli solvattua sun muuta.
- yritäppä vielä
Jos se vaimo niin tärkeä on, kuivata korvan välit ja taustat, ja eiku anteeks pyyteleen. Tiä vaikka ottas takas.
- muija^^
nainen vinkuu.
- tahallas?
Mut pirun ihanasti kyllä puet tunteesi sanoiksi ja teoiksi..Naisesi oon aina.
- K.pää.
Etten tahallani ollut, tekstiviestiä saa aina pistää jos haluat mut elämääsi vielä.
- tähtisilmää
K.pää. kirjoitti:
Etten tahallani ollut, tekstiviestiä saa aina pistää jos haluat mut elämääsi vielä.
pidät kerrallaan kierrossa?
- K.pää
tähtisilmää kirjoitti:
pidät kerrallaan kierrossa?
Tasan yhtä ja ainoaa.
- plööplööplöö
minulle... :0)
- K.pää
Oot p.....
- Päivi28
K.pää kirjoitti:
Oot p.....
Parahin kusipäiden kuningas, millä kirjaimella naisen nimi jatkuu P:n jälkeen. Missä kaupungissa P asuu, entä sinä itse?
- K.pää
Päivi28 kirjoitti:
Parahin kusipäiden kuningas, millä kirjaimella naisen nimi jatkuu P:n jälkeen. Missä kaupungissa P asuu, entä sinä itse?
Hki ja toinen kirjain on ä.
- Päivi28
K.pää kirjoitti:
Hki ja toinen kirjain on ä.
Hitsi, minä asun Vantaalla. :(
Toivottavasti löydät etsimäsi naisen... - K.pää.
Päivi28 kirjoitti:
Hitsi, minä asun Vantaalla. :(
Toivottavasti löydät etsimäsi naisen...Itseasiassa odotan vaan, että hän "löytäisi" minut.
- suvi niminen
K.pää kirjoitti:
Oot p.....
joten enpä oo =(
- tälle ..
onneksi tähtisilmiä on paljon. En jaksa vaivautua pohtimaan kerjääkö joku nainen ongelmia.
- K.pää
Kuin yksi tähtisilmä minulle.
- Eräs tähtisilmä
K.pää kirjoitti:
Kuin yksi tähtisilmä minulle.
Miksi odotat hänen viestiään, ole mies ja ota itse yhteyttä.
Ymmärsin sinun tyrineen mahdollisuutesi, parasta olisi jos sinä pyytäisit anteeksi ja jatkaisitte siitä. - K.pää
Eräs tähtisilmä kirjoitti:
Miksi odotat hänen viestiään, ole mies ja ota itse yhteyttä.
Ymmärsin sinun tyrineen mahdollisuutesi, parasta olisi jos sinä pyytäisit anteeksi ja jatkaisitte siitä.Kunhan ensin on aika anteeksipyynnölle, sitäpaitsi pyydän myös anteeksi joka päivä sanattomasti, eli en tunge itseäni hänen elämäänsä väkisin.
- Eräs tähti
K.pää kirjoitti:
Kunhan ensin on aika anteeksipyynnölle, sitäpaitsi pyydän myös anteeksi joka päivä sanattomasti, eli en tunge itseäni hänen elämäänsä väkisin.
Jospa hän odottaa viestiäsi. Silloin se ei ole väkisin tunkemista hänen elämäänsä.
Toimisit jo, kerro sitten meille kuinka meni. - K.pää
Eräs tähti kirjoitti:
Jospa hän odottaa viestiäsi. Silloin se ei ole väkisin tunkemista hänen elämäänsä.
Toimisit jo, kerro sitten meille kuinka meni.Ainakaan vielä, jahka tiedän edes hitusen mitä hän ajattelee sisimmässään.
- Eräs tähti
K.pää kirjoitti:
Ainakaan vielä, jahka tiedän edes hitusen mitä hän ajattelee sisimmässään.
Kerrohan joko tähtisilmäsi soitteli sinulle ja ongelma on poistunut?
Kaikkea hyvää elämääsi.
T. Eräs tähtisilmä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681428
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411019Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14650
- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573